Στο πρώτο 25λεπτο 4 γκολ. Τυχεροί όσοι βρέθηκαν στο δημοτικό στάδιο της Λιβαδιάς.

Πλούσια δράση στην Super league 2. Με την αγωνιστική να μας προσφέρει γκολ και θέαμα. Με αρκετές μονομαχίες συνεχίστηκε η δράση στη Super League 2, για την 27ή αγωνιστική.

Λεβαδειακός – ΑΕΚ Β’

Πλούσιος σε θέαμα και γκολ ο αγώνας στην Λιβαδειά.

Από νωρίς είχαμε γκολ. Ο Μιτάι κέρδισε το πέναλτι και ο Γιούσης έκανε το 0-1 στο 12ο λεπτό.

Στο 21′ προβάδισμα νίκης για την φιλοξενούμενη. Ο Γιούσης με ωραίο πλασέ διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του αλλά και τα δικά του.

Πολύ γρήγορα βρήκε την απάντηση ο γηπεδούχος και ξαναμπήκε στο παιχνίδι των βαθμών. Στο 23ο λεπτό ο Κωνσταντινίδης με ωραίο σουτ έκανε το 1-2 για την ομάδα του, και το παιχνίδι έχει νέο ενδιαφέρον.

Στο 25′ ο γηπεδούχος κάνει την ανατροπή, και φέρνει τον αγώνα στα ισα. Ο Νίλι με ωραίο πλασέ έκανε το 2-2 και έφερε το ματς σε ισορροπία.

Στο πρώτο 25λεπτο 4 γκολ. Τυχεροί όσοι βρέθηκαν στο δημοτικό στάδιο της Λιβαδειάς.

Αλλά μετά οι ομάδες κόλλησαν και δεν είδαμε άλλο γκολ.

Μοιράστηκαν γκολ, βαθμούς και εντυπώσεις.