Eπιστροφή στην αγωνιστική δράση για την πρωτοπόρο ομάδα στο Ιταλικό πρωτάθλημα Serie A με την Φιορεντίνα στο Αρτέμιο Φράνκι. Πετάει και σκορπίζει τρόμο η Νάπολι, που τρελαίνει κόσμο την φετινή χρονιά. Το ρεκόρ της είναι 8 νίκες σερί σε ξεκίνημα την σεζόν  2017-’18 η Νάπολι. Τώρα έχει φτάσει τις 7 και συνεχίζει φουριόζα. Οι γηπεδούχοι […]

Eπιστροφή στην αγωνιστική δράση για την πρωτοπόρο ομάδα στο Ιταλικό πρωτάθλημα Serie A με την Φιορεντίνα στο Αρτέμιο Φράνκι.

Πετάει και σκορπίζει τρόμο η Νάπολι, που τρελαίνει κόσμο την φετινή χρονιά.

Το ρεκόρ της είναι 8 νίκες σερί σε ξεκίνημα την σεζόν  2017-’18 η Νάπολι. Τώρα έχει φτάσει τις 7 και συνεχίζει φουριόζα.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με τον Λούκας Μαρτίνες (28’), αλλά  10 λεπτά αργότερα η φιλοξενούμενη απάντησε ο Λοσάνο σε μια φάση διαρκείας και έκανε το 1-1.Αρχές του δευτέρου ημιχρόνου με κεφαλιά ο Ραχμάνι (50’) έδωσε την 7η συνεχόμενη νίκη στους Ναπολιτάνους που βρίσκονται στο +4 από την Ιντερ.