Γκολ στο ντεμπούτο του στην επιστροφή του με την φανέλα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Ο Κριστιάνο είναι εδώ και το δείχνει με την ΄πρώτη ευκαιρία. Ο Κριστιάνο Ρονάλντο άνοιξε λογαριασμό με τα τέρματα, με πρώτο του θύμα την Νιουκαστλ. Ένα ημίχρονο φάνηκε πολύ αρκετό για τον Κριστιάνο Ρονάλντο για να θυμίσει σε όλους τους φίλους τους […]

Γκολ στο ντεμπούτο του στην επιστροφή του με την φανέλα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Ο Κριστιάνο είναι εδώ και το δείχνει με την ΄πρώτη ευκαιρία.

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο άνοιξε λογαριασμό με τα τέρματα, με πρώτο του θύμα την Νιουκαστλ.

Ένα ημίχρονο φάνηκε πολύ αρκετό για τον Κριστιάνο Ρονάλντο για να θυμίσει σε όλους τους φίλους τους τι σημαίνει CR7. Έκανε το 1-0 εναντίον της Νιούκαστλ στο 45+2′ με πλασέ από το ύψος της μικρής περιοχής.

Για την ιστορία αυτό το γκολ ήταν το νούμερο 119 συνολικά με τη φανέλα της Γιουνάιτεντ, και το πέτυχε μετά από 12 χρόνια και 124 ημέρες, που είχε σκοράρει για τελευταια με τους κόκκινους διαβόλους.

Ο Κριστιάνο πετυχαίνει και δεύτερο τέρμα! Απίστευτος ο Πορτογάλος!