Οι Άγγλοι μπήκαν με το πόδι πατημένο στο... γκάζι. Kαι μέσα σε ένα τρίλεπτο στο πρώτο ημίχρονο έβαλαν τις βάσεις. Για τη νίκη τους. Με τον Φιλ Φόντεν να ανοίγει το σκορ στο 32'. Και τον Μπέλιγχαμ στο 35' να διπλασιάζει το προβάδισμα.

Οριστικό: Παραμένει στο τιμόνι της Αγγλίας ο Σάουθγκεϊτ !

Στην Αγγλία προσπαθούν να ετοιμαστούν για μια νέα διοργάνωση.

Οι Άγγλοι μπήκαν με το πόδι πατημένο στο… γκάζι. Kαι μέσα σε ένα τρίλεπτο στο πρώτο ημίχρονο έβαλαν τις βάσεις. Για τη νίκη τους. Με τον Φιλ Φόντεν να ανοίγει το σκορ στο 32′. Και τον Μπέλιγχαμ στο 35′ να διπλασιάζει το προβάδισμα.

Στο 67ο λεπτό ο Χάρι Μαγκουάιρ βρήκε δίχτυα. Αλλά στην λάθος εστία. Μειώνοντας προσωρινά για τους Σκωτσέζους σε 1-2, όμως στο 81ο λεπτό ο Χάρι Κέιν διαμόρφωσε το τελικό 1-3.