Η Τότεναμ άφησε στα… κρύα του λουτρού την Γουλβς στο «Μολινό». Εντομπελέ και Κέιν είχαν δώσει προβάδισμα δύο τερμάτων στο 23ο λεπτό. Με τον Ντεντόνκερ να μειώνει ένα τέταρτο αργότερα τον Ποντένσε να ισοφαρίζει στο 58’ για το τελικό 2-2. Στη διαδικασία των πέναλτι, οι Νέβες, Ντεντόνκερ και Κόαντι δεν βρήκαν τέρμα, με τους παίκτες της Τότεναμ να σκοράρουν τρία και να προκρίνονται με 3-2. Δείτε τα στιγμιότυπα […]

Η Τότεναμ άφησε στα… κρύα του λουτρού την Γουλβς στο «Μολινό». Εντομπελέ και Κέιν είχαν δώσει προβάδισμα δύο τερμάτων στο 23ο λεπτό. Με τον Ντεντόνκερ να μειώνει ένα τέταρτο αργότερα τον Ποντένσε να ισοφαρίζει στο 58’ για το τελικό 2-2.

Στη διαδικασία των πέναλτι, οι Νέβες, Ντεντόνκερ και Κόαντι δεν βρήκαν τέρμα, με τους παίκτες της Τότεναμ να σκοράρουν τρία και να προκρίνονται με 3-2.