Η Βαλένθια μπορεί να ηττήθηκε από την Μπαρτσελόνα, όμως ο Σολέρ εντυπωσίασε με το γκολ που πέτυχε στο 83’ του ματς! Η Μπάρτσελόνα ήταν η μεγάλη νικήτρια από την εκτός έδρας αναμέτρηση επί της Βαλένθια (2-3). Ο Λιονέλ Μέσι σκόραρε δις (57’, 69’), με τον Γκριεζμάν να σκοράρει κι εκείνος (63’). Ουσιαστικά σε λιγότερο από […]

Η Βαλένθια μπορεί να ηττήθηκε από την Μπαρτσελόνα, όμως ο Σολέρ εντυπωσίασε με το γκολ που πέτυχε στο 83’ του ματς!

Η Μπάρτσελόνα ήταν η μεγάλη νικήτρια από την εκτός έδρας αναμέτρηση επί της Βαλένθια (2-3).

Ο Λιονέλ Μέσι σκόραρε δις (57’, 69’), με τον Γκριεζμάν να σκοράρει κι εκείνος (63’). Ουσιαστικά σε λιγότερο από δέκα λεπτά γύρισε το ματς και το… καθάρισε!

Όμως, η Βαλένθια βρήκε δίχτυα πρώτη με τον Γκαμπριέλ Παουλίστα (50’). Βέβαια, κι ο Κάρλος Σολέρ σκόραρε, στο 83ο λεπτό, πετυχαίνοντας μάλιστα ένα γκολ σπάνιας ομορφιάς!