Πλούσια δράση στους χθεσινοβραδινούς αγώνες της Euroleague για την 2η αγωνιστική. Κυριαρχική Αρμάνι δεν άφησε περιθώριο στη Μακάμπι Το 3/3 έκανε η Αρμάνι στην φετινή Ευρωλίγκα, με την ομάδα του Μιλάνο να επικρατεί εύκολα της Μακάμπι με 83-72 στην έδρα της και να μένει αήττητη για ακόμα ένα ματς. Από την αρχή μέχρι το τέλος, […]

Πλούσια δράση στους χθεσινοβραδινούς αγώνες της Euroleague για την 2η αγωνιστική.

Κυριαρχική Αρμάνι δεν άφησε περιθώριο στη Μακάμπι

Το 3/3 έκανε η Αρμάνι στην φετινή Ευρωλίγκα, με την ομάδα του Μιλάνο να επικρατεί εύκολα της Μακάμπι με 83-72 στην έδρα της και να μένει αήττητη για ακόμα ένα ματς.

Από την αρχή μέχρι το τέλος, η Αρμάνι είχε το προβάδισμα, φτάνοντας εύκολα στη νίκη, με την Μακάμπι να μειώνει στο τέλος, αλλά να μην καταφέρνει κάτι περισσότερο.

Μπασκόνια: “Καυτή” τετράδα με μαέστρο τον Γκρέιντζερ πλήγωσε τον Παναθηναϊκό!

Ο Παναθηναϊκός λύγισε στη Βιτόρια από την Μπασκόνια με 81-79 και ξεκίνησε με το… αριστερό την “διαβολοβδομάδα” της Ευρωλίγκα, αφού άφησε μία τετράδα Βάσκων να του κάνει μεγάλη ζημιά. Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το παιχνίδι στο σχετικό θέμα του sports365gr

Φενέρ: Κατέρρευσε στο Βερολίνο και γνώρισε νέα ήττα από την Άλμπα!

Η Φενερμπαχτσέ γνώρισε νέα κακιά βαθμολογικά ήττα στην Ευρωλίγκα, αφού στο δεύτερο ημίχρονο με την Άλμπα στο Βερολίνο παρουσίασε άσχημο πρόσωπο και έχασε δίκαια με 84-70.

Η ομάδα του Σάσα Τζόρτζεβιτς μπορεί να έχει τις απουσίες των Μπάλτερ – Πολονάρα, όμως παρουσίασε και πάλι προβληματικό πρόσωπο στα παρκέ της Ευρωλίγκα και ηττήθηκε εύκολα από την Άλμπα στο Βερολίνο με 84-70, αφού στο δεύτερο μέρος εξαφανίστηκε από το γήπεδο μην μπορώντας να αντιδράσει και δέχθηκε 57 πόντους.