Παρακολουθείστε από το Ιταλικό πρωτάθλημα Serie A και τον ενδιαφέρον αγώνα Σαμπντόρια – Ίντερ 2-2 Κερδισμένη η γηπεδούχος με τον βαθμό της ισοπαλίας, και προβληματισμός στην πρωταθλήτρια. Στο 18ο λεπτό ο Ντιμάρκο, έδωσε το προβάδισμα μετά από εξαιρετική εκτέλεση φάουλ. Η ισοφάριση ήρθε από τα πόδια του Γιοσίντα στο 33′. (1-1) Η Ίντερ ξαναπήρε κεφάλι […]

Παρακολουθείστε από το Ιταλικό πρωτάθλημα Serie A και τον ενδιαφέρον αγώνα Σαμπντόρια – Ίντερ 2-2

Κερδισμένη η γηπεδούχος με τον βαθμό της ισοπαλίας, και προβληματισμός στην πρωταθλήτρια.

Στο 18ο λεπτό ο Ντιμάρκο, έδωσε το προβάδισμα μετά από εξαιρετική εκτέλεση φάουλ. Η ισοφάριση ήρθε από τα πόδια του Γιοσίντα στο 33′. (1-1)

Η Ίντερ ξαναπήρε κεφάλι κεφάλι στο σκορ με τον Λαουτάρο Μαρίνες, που έκανε το 2-1  μετά από ασίστ του Μπαρέλλα στο 44′.

Αλλά στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου η γηπεδούχος στο 47ο λεπτό με τον Αουτσέλο ισοφάρισε ξανά και έγραψε το τελικό σκορ 2-2.

Όλα τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές του παιχνιδιού!