Πολύ συναρπαστικό ο αγώνας από το Ιταλικό πρωτάθλημα Serie A μεταξύ Λάτσιο – Κάλιαρι 2-2, και αναπάντεχο στραβοπάτημα για την γηπεδούχο. Πιάστηκε στον ύπνο η γηπεδούχος από μια εξαιρετική Κάλιαρι που θα μπορούσε να πάρει και την νίκη. Η Λάτσιο έκανε το 1-0 με τον Τσίρο Ιμόμπιλε στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Η απάντηση από […]

Πολύ συναρπαστικό ο αγώνας από το Ιταλικό πρωτάθλημα Serie A μεταξύ Λάτσιο – Κάλιαρι 2-2, και αναπάντεχο στραβοπάτημα για την γηπεδούχο.

Πιάστηκε στον ύπνο η γηπεδούχος από μια εξαιρετική Κάλιαρι που θα μπορούσε να πάρει και την νίκη.

Η Λάτσιο έκανε το 1-0 με τον Τσίρο Ιμόμπιλε στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Η απάντηση από την φιλοξενούμενη στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου από τον Ζοάο Πέδρο.

Ο Κεϊτά έφερε τούμπα το παιχνίδι  στο 62ο λεπτό, και το τελικό σκορ το έγραψε ο Κατάλντι στο 83′.

Όλα τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές του παιχνιδιού!