Συνέχεια στην συναρπαστική δράση της Superleague με τα play out να μπαίνουν σε ενδιαφέρουσα καμπή

Συνέχεια στην συναρπαστική δράση της Superleague με τα play out να μπαίνουν σε ενδιαφέρουσα καμπή και με την αναμέτρηση ανάμεσα σε Αστέρα Τρίπολης  και Ατρόμητος να ξεχωρίζει.

Στα πρώτα είκοσι λεπτά στην αναμέτρηση οι δύο ομάδες δεν είχαν καταφέρει ακόμα να ανοίξουν το σκορ. Είχαμε δύο καλές φάσεις για τον Αστέρα και μια για τον Ατρόμητο.

Στο 29ο λεπτό ο Ναμπί βρέθηκε σε θέση βολής, επιχείρησε το σουτ αλλά ο Τσιφτσής μπλόκαρε χωρίς πρόβλημα.

Το τελικό 0-0 έδωσε από έναν βαθμό στις δύο ομάδες, που δεν κατάφεραν να παρουσιάσουν κάτι το σημαντικό για να κάνουν την διαφορά και να πάρουν την νίκη.