Ο Άρης χάρη σε γκολ του Νταρίντα πήρε την νίκη πεντάδας κόντρα στον ΟΦΗ (1-0), με τους Κρητικούς να φωνάζουν δικαίως για τον βοηθό που τους στέρησε την ισοφάριση στο 86΄. Ο Άρης ήταν κυρίαρχος στο πρώτο ημίχρονο έχοντας ευκαιρίες για γκολ, μετά το πρώτο τέταρτο, με την πρώτη εξ αυτών να χάνεται στο 12′ […]

Ο Άρης χάρη σε γκολ του Νταρίντα πήρε την νίκη πεντάδας κόντρα στον ΟΦΗ (1-0), με τους Κρητικούς να φωνάζουν δικαίως για τον βοηθό που τους στέρησε την ισοφάριση στο 86΄.
Ο Άρης ήταν κυρίαρχος στο πρώτο ημίχρονο έχοντας ευκαιρίες για γκολ, μετά το πρώτο τέταρτο, με την πρώτη εξ αυτών να χάνεται στο 12′ καθώς μετά από αντεπίθεση, ο Μενέντες πάσαρε εξαιρετικά στον Σουλεϊμάνοφ που σούταρε όμως η μπάλα έφυγε δίπλα από το δοκάρι.