Τερίμ: "Είναι ντροπή να δίνονται ΜΟΝΟ 4 λεπτά καθυστερήσεων"

Μαγικός – Μυαλωμένος – Σοβαρός. Αυτός ήταν ο ΠΑΟΚ στη Λεωφόρο. Απέναντι στον Παναθηναϊκό. Παίρνοντας σπουδαίο διπλό με 2-3.

Ο Φατίχ Τερίμ μίλησε στην κάμερα της Cosmote και στάθηκε μεταξύ άλλων στην διαιτησία. Σχολιάζοντας τα λεπτά των καθυστερήσεων.

Αναλυτικά:

«Συγχαρητήρια στον ΠΑΟΚ, βρήκαμε αρκετές ευκαιρίες αλλα δεν καταφεραμε να σκοράρουμε. Συνήθως δεν λέω για τους διαιτητές, δεν αξίζει το ελληνικό πρωταθλημα διαιτητές χωρίς ποιότητα. πρεπει να ντρέπεσαι να δίνεις μόνο 4 λεπτα. Δεν λεω τίποτα για την κόκκινη ή τα φάουλ. Αν στέλνουν τέτοιους να μην στέλνουν καθόλου. Ειναι ο χειρότερος διαιτητής της Δανίας, δεν προσπαθώ να βρω δικαιολογία. Δεν λέω για το λάθος που κάναμε και δεχτήκαμε γκολ αλλά αν είναι να στέλνουν τέτοιους διαιτητές να μην στέλνουν καθόλου.