Η αναμέτρηση της πρωτοπόρου Κηφισιάς με τον Ηρόδοτο για την 9η στροφή του Νοτίου Ομίλου της Super League 2 σταμάτησε μόλις στο 42ο λεπτό

Η αναμέτρηση της πρωτοπόρου Κηφισιάς με τον Ηρόδοτο για την 9η στροφή του Νοτίου Ομίλου της Super League 2 σταμάτησε μόλις στο 42ο λεπτό κι ενώ βρίσκονταν στο 2-0 υπέρ των γηπεδούχων (Ο Πέιος στο 10′ και Τετέι στο 33′ οι σκόρερ), καθώς οι αντίπαλοι έμειναν με έξι ποδοσφαιριστές.

Ο Ηρόδοτος πήγε συνολικά στο ματς με 12 ποδοσφαιριστές (11 βασικούς και έναν αναπληρωματικό), αλλά εξαιτίας προβλημάτων, δεν μπόρσε να ολοκληρώσει το παιχνίδι, αφού δεν είχε τον απαιτούμενο αριθμό ποδοσφαιριστών για να συνεχιστεί η αναμέτρηση.

Αποτέλεσμα, η διαιτητής, Τσιοφλίκη Ανδρομάχη να σφυρίξει πρόωρα το τέλος του αγώνα.