Ο Μαξ Πάουερ είχε έναν χοντρό καβγά στο ημίχρονο με τον αντίπαλο προπονητή, σκόραρε και το πανηγύρισε έξαλλα μπροστά του! Ένα εντυπωσιακό περιστατικό έγινε στην αναμέτρηση Σάντερλαντ-Όξφορντ. Ο Μαξ Πάουερ βρήκε δίχτυα προς το τέλος της αναμέτρησης, συγκεκριμένα στις καθυστερήσεις. Ο ίδιος σκόραρε και έκανε το 3-1 στην αναμέτρηση για τους γηπεδούχους!   Παρόλα αυτά, […]

Ο Μαξ Πάουερ είχε έναν χοντρό καβγά στο ημίχρονο με τον αντίπαλο προπονητή, σκόραρε και το πανηγύρισε έξαλλα μπροστά του!

Ένα εντυπωσιακό περιστατικό έγινε στην αναμέτρηση Σάντερλαντ-Όξφορντ. Ο Μαξ Πάουερ βρήκε δίχτυα προς το τέλος της αναμέτρησης, συγκεκριμένα στις καθυστερήσεις. Ο ίδιος σκόραρε και έκανε το 3-1 στην αναμέτρηση για τους γηπεδούχους!

Παρόλα αυτά, η υπόθεση έχει… ζουμί αρκετό. Διότι ο σκόρερ του εν λόγω τέρματος έκανε κάτι που… κανείς δεν περίμενε. Φαίνεται πως το κρατούσε «μανιάτικο», αφού πανηγύρισε προκλητικά το γκολ του, μπροστά στον αντίπαλο προπονητή, ώστε να τον πικάρει!

Βέβαια, στο ημίχρονο είχε προηγηθεί ένας τσακωμός, αφού είχαν πλακωθεί στη φυσούνα!