Η κατάσταση με την φετινή  Λίβερπουλ και ειδικά με την συμπεριφορά της  στο «Άνφιλντ» χρειάζεται ψυχολογική έρευνα. Τα τελευταία χρόνια, αλλά και στις αρχές της φετινής περιόδου ήταν ένα πραγματικό κάστρο και φόβητρο για όλους τους αντιπάλους, και τώρα έχει καταντήσει «Μπάτε σκύλοι άλεστε, κι αλεστική μη δώσετε» Λίβερπουλ – Νιούκαστλ 1 – 1 Η […]

Λίβερπουλ – Νιούκαστλ 1 – 1

Η Λίβερπουλ κάηκε τελικά… κόντρα στη Νιουκάστλ, που κατάφερε να την σοκάρει στο 905΄λεπτό πετυχαίνοντας το γκολ της ισοφάρισης.

Χάθηκαν δύο κρίσιμοι βαθμοί στη “μάχη” της 4άδας

Ξεκίνησαν πολύ όμορφα και από πολύ νωρίς με γκολ στο 4ο λεπτό από τον Σαλάχ, αλλά για ένα ακόμα αγώνα δεν πέτυχαν και άλλο γκολ για να κλειδώσουν την νίκη και στο 92 ο Γουίλοκ τους άφησε όλους παγωτό.