Το κλασικό ντέρμπι στην Τούμπα πλησιάζει στο τέλος του. Ο Άρης είναι μπροστά στο σκορ, και ο ΠΑΟΚ τον πιέζει σχεδόν σε όλο το δεύτερο ημίχρονο. Μένουν μερικά λεπτά για να ψάξει το γκολ της ισοφάρισης η ομάδα του Λουτσέσκου. Ένα πραγματικά όμορφο παιχνίδι, με πολλες φάσεις και τους τερματοφύλακες να κρατάνε το σκορ τόσο […]

Το κλασικό ντέρμπι στην Τούμπα πλησιάζει στο τέλος του. Ο Άρης είναι μπροστά στο σκορ, και ο ΠΑΟΚ τον πιέζει σχεδόν σε όλο το δεύτερο ημίχρονο. Μένουν μερικά λεπτά για να ψάξει το γκολ της ισοφάρισης η ομάδα του Λουτσέσκου. Ένα πραγματικά όμορφο παιχνίδι, με πολλες φάσεις και τους τερματοφύλακες να κρατάνε το σκορ τόσο χαμηλά.

Οι “οπαδοί” που θέλουν το καλό της ομάδας τους τι έκαναν;

Μπούκαραν μέσα και το έκαναν American bar.

Τούμπα

Στο 90’+2′ του αγώνα, ορισμένοι οπαδοί των γηπεδούχων έριξαν καπνογόνα, εισέβαλαν εντυπωσιακά στο γήπεδο, με το παιχνίδι στο 0-1.

Για πότε δεν πετάχτηκαν οι μπαχαλάκηδες μέσα στο γήπεδο, για πότε δεν θύμισε ζούγκλα το γήπεδο είναι άξιο απορίας.

Τελικά είναι αυτοί που θέλουν το καλό της ομάδας τους;

Γιατί μια ήττα σημαίνει τρεις χαμένους βαθμούς. Τώρα πόσο; Μήπως έβαλαν στοπ στο όνειρο για τίτλο;

Αλλά μέχρι πότε αυτοί οι τύποι θα καθορίζουν το μέλλον μιας ομάδας;

Ο Σκωτσέζος διαιτητής έχει διάθεση σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες είναι να συνεχιστεί ο αγώνας, για το τυπικό της υπόθεσης.