Παρακολουθείστε από το Γερμανικό πρωτάθλημα Bundesliga και τον ενδιαφέρον αγώνα Βόλφσμπουργκ – Άιντραχτ 1-1  H Άιντραχτ συνεχίζεται να βρίσκεται σε μεγάλη  κρίση… Η αντίπαλος του Ολυμπιακού στο Europa League, δεν μπορεί να σταυρώσει νίκη εδώ και πέντε αγωνιστικές που έχουν παιχτεί στην Bundesliga. Στην ισοπαλία έμεινε με την Βόλφσμπουργκ.  Πρώτη απώλεια για την φιλοξενούμενη που […]

Παρακολουθείστε από το Γερμανικό πρωτάθλημα Bundesliga και τον ενδιαφέρον αγώνα Βόλφσμπουργκ – Άιντραχτ 1-1

H Άιντραχτ συνεχίζεται να βρίσκεται σε μεγάλη  κρίση… Η αντίπαλος του Ολυμπιακού στο Europa League, δεν μπορεί να σταυρώσει νίκη εδώ και πέντε αγωνιστικές που έχουν παιχτεί στην Bundesliga.

Στην ισοπαλία έμεινε με την Βόλφσμπουργκ.  Πρώτη απώλεια για την φιλοξενούμενη που έμεινε στην κορυφή της βαθμολογίας αλλά με συγκάτοικο την Μπάγερν.

Ο Κόστιτς ασίστ και ο Λάμερς με ωραίο πλασέ το 0-1 στο 38ο λεπτό για την Άιντραχτ που είχε την υπεροχή στο πρώτο μέρος. Στο δεύτερο ημίχρονο ανέβηκαν οι γηπεδούχοι.  Βρήκαν την ισοφάριση με τον Βέγκχορστ στο 70ο λεπτό που διαμόρφωσε και το τελικό 1-1.