Ατρόμητος και Άρης διασταύρωσαν τα ξίφη τους στην 4η στροφή της Superleague. Οι “κιτρινόμαυροι” άνοιξαν το σκορ με τον Μαντσίνι από νωρίς. Βάζοντας από την αρχή φωτιά στο ματς. Έχασαν μάλιστα σημαντική  ευκαιρία και γι το 0-2. Ο Ατρόμητος μείωσε, αφού πρώτα έχασε σημαντική στιγμή με τον Κουλούρη. Στην επανάληψη ο Άρης σημείωσε 2 τέρματα, […]

Ατρόμητος και Άρης διασταύρωσαν τα ξίφη τους στην 4η στροφή της Superleague.

Οι “κιτρινόμαυροι” άνοιξαν το σκορ με τον Μαντσίνι από νωρίς. Βάζοντας από την αρχή φωτιά στο ματς.

Έχασαν μάλιστα σημαντική  ευκαιρία και γι το 0-2.

Ο Ατρόμητος μείωσε, αφού πρώτα έχασε σημαντική στιγμή με τον Κουλούρη.

Στην επανάληψη ο Άρης σημείωσε 2 τέρματα, όμως οι παίκτες του ήταν σε θέση οφσάιντ. Και ως αποτέλεσμα ο διαιτητής Περράκης τα ακύρωσε.

Στο 60 οι “κιτρινόμαυροι” σκόραραν εκ νέου με τον Μπρούνο Γκάμα. Για το 1-2.

Σκορ που αυξήθηκε υπέρ των “κιτρινόμαυρων” με γκολ του Ματέο Γκαρσία.

0-1, ασίστ Σούντγκρεν, γκολ Μαντσίνι

Η χαμένη ευκαιρία του Κουλούρη

Η ισοφάριση από τον ΟΦΗ

1-2 με πέναλτι του Γκάμα

1-3, νέο “χτύπημα” με Γκαρσία

To τελικό αποτέλεσμα αφήνει με απόλυτη ικανοποίηση τους φιλοξενούμενους. Οι οποίοι μετρουν δύο συνεχόμενες νίκες. Αντίθετα ο Ατρομητος δεν μπόρεσε να χαμογελάσει ούτε με νέο προπονητή.