Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ – Το Κύπελλο Ελλάδας για τον πρωταθλητή Ολυμπιακό που θέλει να κάνει το νταμπλ για 2η συνεχόμενη χρονιά, και τον δεύτερο του πρωταθλήματος  ΠΑΟΚ που θέλει να σώσει μια μέτρια χρονιά ένα τρόπαιο. Ο Ολυμπιακός με τον Κώστα Φορτούνη στην ενδεκάδα ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο και δικαίωσε τον Πέδρο Μαρτίνς αφού από αυτόν […]

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ – Το Κύπελλο Ελλάδας για τον πρωταθλητή Ολυμπιακό που θέλει να κάνει το νταμπλ για 2η συνεχόμενη χρονιά, και τον δεύτερο του πρωταθλήματος  ΠΑΟΚ που θέλει να σώσει μια μέτρια χρονιά ένα τρόπαιο.

Ο Ολυμπιακός με τον Κώστα Φορτούνη στην ενδεκάδα ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο και δικαίωσε τον Πέδρο Μαρτίνς αφού από αυτόν ξεκίνησε η ισοφάριση του σκορ.
Εκτέλεση κόρνερ του Φορτούνη στο 50ο λεπτό, ο Βιεϊρίνια χάνει τον Γάλλο και εκείνος με εξαιρετικό πλασέ κάνει το 1-1 και ρεφάρει το λάθος του πρώτου ημιχρόνου.