Είσαι η Φούλαμ και κάνεις αγώνα για την κατηγορία. Παίζεις στο Ολυμπιακό Στάδιο του Λονδίνου με την Γουεστ Χαμ και χάνεις 1-0. Και εκεί που ετοιμάζεσαι να πεις, πάμε για άλλα, κερδίζεις πέναλτι στο 95΄. Αναλαμβάνει ο Λούκμαν, και το ΧΑΝΕΙ αφού πάει να το κάνει αλά Πανένκα και ξευτιλίζεται σε όλο τον ποδοσφαιρικό πλανήτη. […]

Είσαι η Φούλαμ και κάνεις αγώνα για την κατηγορία. Παίζεις στο Ολυμπιακό Στάδιο του Λονδίνου με την Γουεστ Χαμ και χάνεις 1-0. Και εκεί που ετοιμάζεσαι να πεις, πάμε για άλλα, κερδίζεις πέναλτι στο 95΄. Αναλαμβάνει ο Λούκμαν, και το ΧΑΝΕΙ αφού πάει να το κάνει αλά Πανένκα και ξευτιλίζεται σε όλο τον ποδοσφαιρικό πλανήτη. Η χειρότερη εκτέλεση αλά-Πανένκα που έχουμε δει. Αλλά στο 95′ ρε Λούκμαν κάνεις πειραματισμούς; Να συλληφθεί άμεσα!

Με γκολ του Τόμας Σούσεκ στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων, η Γουέστ Χαμ νίκησε τη Φούλαμ με 1-0 στο «London Stadium» και πήρε βαθμολογική ανάσα, ανεβαίνοντας στους 11 βαθμούς. Μάλιστα, στο 5ο λεπτό του έξτρα χρόνου η Φούλαμ είχε την ευκαιρία να ισοφαρίσει, αλλά ο “μεγάλος” Λούκμαν είχε άλλη άποψη, αφού βρήκε την ώρα να πειραματιστεί με τις ικανότητες του, που δεν έχει, αλλά δεν το έχει καταλάβει ακόμα.

Όλα τα λεφτά η τραγική εκτέλεση αλά – Πανένκα από τον Λούκμαν. Εμείς θα πούμε ότι εκεί που έχεσε ο Πανένκα ξεφύτρωσε ο Λουκμαν..